Letnie Mistrzostwa Polski 16-latków w Pływaniu

  • 5.07.2018, 14:49 (aktualizacja 05.07.2018 14:58)
  • Judyta Szczerbińska
Letnie Mistrzostwa Polski 16-latków w Pływaniu
Podziel się:
Oceń:
W dniach 13-15 lipca na Pływalni Rawszczyzna rozgrywane będą Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 16-lat w Pływaniu. Liczną reprezentację wystawią na te zawody gospodarze – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 16 w Pływaniu rozgrywane będą przez trzy dni w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od 13 do 15 lipca, na Pływalni Rawszczyzna będzie można podziwiać młodych pływaków z  całego kraju.  Liczną reprezentację wystawią na te zawody gospodarze – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Trenerzy ostrowieckiego klubu Marcin Maliński i Marcin Piwnik zgłosili do mistrzostw aż 14 osób do konkurencji indywidualnych oraz 6 drużyn sztafetowych (po 3 męskie i żeńskie). KSZO reprezentować będą Paulina Boroń, Natalia Przygoda, Jan Król, Jakub Kaczmarczyk, Jakub Wykierski, Daniel Auguścik, Karolina Kowalska, Aleksandra Banaczkowska, Dawid Majsak, Michał Klimas, Bartosz Świątek, Paweł Kępiński, Oliwia Kurasińska, Marcin Kesler. Miejsce w męskiej sztafecie 4x100m stylem zmiennym ma mieć zarezerwowane ponadto Jakub Wilk. I to właśnie w tej sztafecie, wzmocnionej niedawno wyróżniającymi się zawodnikami z regionu świętokrzyskiego – Janem Królem (wcześniej MOSiR Kielce) i Dawidem Majsakiem (wcześniej Centrum Staszów), trenerzy KSZO upatrują największą medalową szansę gospodarzy.

Ostrowieckie mistrzostwa zaplatane są na sześć bloków (poranne eliminacje i popołudniowe finały) rozdzielonych na trzy dni startowe. Na Pływalni Rawszczyzna spodziewanych jest ponad 400 zawodników z ponad 100 klubów z całego kraju.

Harmonogram zawodów:
13 lipca (piątek) – 9.00 eliminacje, 16.45 uroczyste otwarcie, 17.00 finały
14 lipca (sobota) – 9.00 eliminacje, 17.00 finały
15 lipca (niedziela) – 9.00 eliminacje, 16.00 finały
 

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe