Gdzie na wakacje?

  • 5.07.2018, 13:40 (aktualizacja 05.07.2018 15:02)
  • Katarzyna Kurek
Gdzie na wakacje?
Podziel się:
Oceń:
Morze, góry i ciepłe kraje to najczęstsze miejsca, które wczasowicze wybierają na czas urlopów i wakacji.

 Oferta wyjazdów w biurach podróży jest bogata, więc wczasowicze mają duży wybór. W tym roku bezkonkurencyjna jest Hiszpania, ale również Bułgaria czy Turcja. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Wylegiwanie się na plaży i aktywna forma spędzania czasu. Miłośników zarówno jednej jak i drugiej formy wypoczynku nie brakuje.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy w bardziej odległe zakątki świata. Jednym z takich miejsc jest Sri Lanka czy Dominikana. Oferty biur podróży w te miejsca z roku na rok są coraz bardziej atrakcyjne. 
Wypoczynek aktywny czy pasywny. Co kto lubi. Biura podróży dysponują taką ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Mieszkańcy mają różne plany na swoje wakacje. Ważne jest to aby każdy wypoczął w dobry dla siebie sposób. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ala
Ala 23.07.2018, 11:07
W tym roku byłam w Izraelu. Piękny i niezwykły kraj. Cudowne przeżycie duchowe. Mieliśmy bardzo dobrze zorganizowaną wycieczkę z biura Konsorcjum. Dużo zobaczyliśmy i dowiedzieliśmy się, dzięki świetnemu przewodnikowi.
Aśka
Aśka 6.07.2018, 10:50
my jedziemy do Władysławowa na 2 tygodnie, rezerwowaliśmy noclegi wcześniej przez Bookapart więc poszczęściło nam się z pogodą :)

Pozostałe