Wakacyjne dyżury przedszkoli

  • 5.07.2018, 11:08 (aktualizacja 05.07.2018 14:49)
  • Artur Sitarski
Wakacyjne dyżury przedszkoli
Podziel się:
Oceń:
Wakacje – odpoczynek i urlopy , ale nie dla wszystkich. Osoby, które pracują w lipcu i sierpniu często stają przed problemem zapewnienia wakacyjnej opieki swoim dzieciom. Z rozwiązaniem dylematów co zrobić z najmłodszymi członkami rodziny radzą sobie przedszkola, zapewniając wakacyjne dyżury.

Cztery ostrowieckie przedszkola, według ściśle określonego harmonogramu, zapewniają opiekę w wakacje. Po kolei pełnią dwutygodniowe dyżury. Oferta wakacyjnej opieki przedszkolnej skierowana jest do rodziców pracujących, z terenu całego miasta. Warunkiem skorzystania z oferty było złożenie w czerwcu stosownej deklaracji. Placówki dyżurujące w wakacje starają się zapewnić opiekę na jak najwyższym poziomie, z uwzględnieniem atrakcyjnych form spędzania czasu, również na świeżym powietrzu. Tak aby podopieczni nie narzekali na nudę

Możliwość pozostawienia dziecka w przedszkolu w czasie wakacji to dla rodziców duże ułatwienie. Ta forma pomocy placówek co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W każdym z dyżurujących przedszkoli przygotowano ponad 130 miejsc.

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe