Akcja "BEZPIECZNY AUTOBUS"

  • 3.07.2018, 11:20
  • Judyta Szczerbińska
Akcja "BEZPIECZNY AUTOBUS"
Podziel się:
Oceń:
We wtorek 3 lipca, w godzinach 06.00 – 22.00 policjanci na terenie powiatu ostrowieckiego prowadzą akcję pod nazwą "BEZPIECZNY AUTOBUS”, której głównym celem jest kontrola stanu technicznego autobusów oraz stan trzeźwości kierowców.

W dniu dzisiejszym w godzinach od 06:00 do 22:00, na terenie całego powiatu ostrowieckiego policja prowadzi dzialania pod nazwą "BEZPIECZNY AUTOBUS". 
Głównym celem akcji jest kontrola autobusów ze zwróceniem szczególnej uwagi na stan techniczny pojazdów oraz stan trzeźwości kierujących. Działania mają także na celu ujawnianie i wyeliminowanie wszelkich naruszeń przepisów ustawy o transporcie drogowym oraz prawa o ruchu drogowym ze strony przewoźników w czasie wykonywania transportu drogowego osób.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe