Czy wakacje to dobry czas na pożyczkę?

  • 3.07.2018, 09:31 (aktualizacja 03.07.2018 09:37)
Czy wakacje to dobry czas na pożyczkę? materiał partnera
Podziel się:
Oceń:
Wakacyjne miesiące to wyjątkowy czas, w którym zazwyczaj planujemy wyłącznie odpoczynek i relaks. Jednak dla osób, które myślą o uzyskaniu pożyczek bankowych czy pozabankowych jest to najlepszy moment na podejmowanie decyzji o rozpoczęciu starań o gotówkę. 

Dlaczego wakacje to najlepszy moment? 

Rynek finansowy w Polsce w ciągu ostatnich lat mocno się zmienił. Klienci coraz częściej nie mają szans na pożyczkę w banku i tym samym na zrealizowanie swoich marzeń o remoncie, podróży czy inwestycji. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą sie wśród klientów pożyczki pozabankowe. Pomagają one klientom na uzyskanie bez zbędnych, przesadnych formalności pożyczki gotówkowej do 25 tys. złotych, nawet w sytuacji, gdy ktoś ma przejściowe problemy finansowe. Firmy, które udzielają pożyczek tego rodzaju, w okresie wakacyjnym zawsze oferują swoim klientom specjalne promocje czy ulgi. Dotyczą one głównie obniżenia prowizji bankowych czy odroczenia terminu spłaty pierwszej raty nawet o kilka miesięcy. Dlatego otrzymanie takiej pożyczki w tym okresie jest z pewnością korzystniejsze niż w innych miesiącach. Ponadto wakacje to czas, w którym do banków wpływa nieco mniej wniosków, tak więc decyzje i weryfikacje wniosków przebiegają zazwyczaj znacznie szybciej. Dotyczy to zarówno pożyczek bankowych jak i pozabankowych. Warto porównać ze sobą rózne oferty, aby wybrać tę najkorzystniejszą dla nas.

Jak ułatwić sobie wybór najlepszej oferty?

Aby wybrać jak najlepszą ofertę dla siębie warto skorzystać z usług doradcy finansowego. W placówkach takich jak DOM FINANSOWY QS usługi te są bezpłatne. 

Domy Finansowe oferują profesjonalne doradztwo finansowe, w tym m.in. analizę sytuacji finansowej w oparciu o historię w BIK, opracowanie strategii działania w celu najlepszego wykorzystania możliwości finansowych klienta, opracowanie planu wyjścia z problemów finansowych. Po wizycie w placówce klient otrzymuje całościowy obraz swoich możliwości pożyczkowych w oparciu o oferty z kilkudziesięciu firm pożyczkowych i bankowych.

Domy Finansowe udzielają pełnego wachlarza pożyczek bankowych i pozabankowych, kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz konsolidacyjnych. Klient ma możliwość sprawdzenia dla siebie wielu banków oraz firm, które w swojej ofercie posiadają bardzo różnorodne produkty finansowe. Pozwala to na dopasowanie jak najlepszej oferty. Profesjonalna kadra pomoże klientowi poprawić sytuację finansową , uzyskać najlepszą ofertę pożyczki; ubezpieczy dom, samochód.

Aby przekonać się o skuteczności działania doradców zapraszamy do placówki DOMU FINANSOWEGO QS w Ostrowcu Świętokrzyskim. Placówka zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Kościelnej 14, znanej także mieszkańcom jako tak zwana „Wąska Uliczka”, tuż obok kolegiaty Św. Michała Archanioła.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe