Dni Kunowa 2018

  • 02.07.2018, 14:30 (aktualizacja 03.07.2018, 12:07)
  • Karolina Kamińska-Nowak
III Dni Kunowa
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dni Kunowa to święto wszystkich mieszkańców miasta i gminy. W niedzielne popołudnie, na kunowskim stadionie zaplanowano wiele atrakcji, dla osób w każdym wieku.

Zabawa na całego. Tak było podczas kolejnych już Dni Kunowa.
W programie tegorocznych Dni Kunowa znalazły się m.in. występy artystyczne dzieci ze świetlicy środowiskowej w Kunowie, był pokaz tańca, zaprezentowały się grupy młodzieżowe "Stali" Kunów, a ze sceny rozbrzmiały różnorodne zespoły. Nie zabrakło oczywiście stałego już punktu tego wydarzenia przyznania Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Kunów „Kunowskiej Żołny". 

Nagrodę przyznaje Burmistrz Kunowa, ale wcześniej odbywa się specjalna procedura wyłaniająca kandydatów do Kunowskiej Żołny.

W tym roku nominowanymi do "Kunowskiej Żołny" byli Jarosław Jałocha - który od 2003 roku pełni funkcję trenera piłki nożnej "Stali" Kunów. Dzieciom i młodzieży poświęca cały swój wolny czas. Człowiek niezwykle skromny, w pełni oddający się swojej pasji. Druga kandydatura to Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Kunowie. 

Dlatego też "Kunowska Żołna" powędrowała w tym roku właśnie do Orkiestry Dętej w Kunowie, ich kunszt docenia wiele osób, wśród nich poseł RP Andrzej Kryj. 

Nagroda to dla Orkiestry duże wyróżnienie, jej członkowie stawiają na ciągły rozwój tak aby ich popularność nie malała. 

Kunów to miasto, gdzie muzycznych talentów nie brakuje Orkiestra Dęta jak i zespół Kunowianie to dwie prężnie działające sekcje, które otwarte są na nowych członków, w każdym wieku.

Impreza w ramach Dni Kunowa trwała do późnych godzin. Gwiazdą wieczoru był zespół disco-polo Etna, a później na mieszkańców czekała dyskoteka pod gwiazdami. 
 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe