OSTROWIEC: 23-latka z dopalaczami

  • 28.06.2018, 15:06
  • Judyta Szczerbińska
OSTROWIEC: 23-latka z dopalaczami
Podziel się:
Oceń:
Policja kryminalna z Ostrowca Świętokrzyskiego zatrzymała 23–letnią kobietę, która posiadała 3 gramy substancji psychoaktywnej, mogącą być tzw. dopalaczem. Za posiadanie nielegalnych substancji grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego z Ostrowca Świokrzyskiego przeszukali mieszkanie 23–letniej ostrowczanki. Z wcześniejszych informacji wynikało, iż kobieta może posiadać narkotyki lub substancje psychoaktywne tzw. dopalacze. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli opakowanie z zawartością 3 gram białego proszku, który zostanie poddany specjalistycznej ekspertyzie. Policjanci wstępnie ustalili, że kobieta zakupiła tą substancję za pomocą internetu. Jeśli badania potwierdzą, że jest to substancja zakazana psychoaktywna, 23-latka usłyszy zarzut. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Policja w dalszym ciągu apelują o niezażywanie żadnych środków psychoaktywnych, gdyż skutki przyjęcia takich specyfików mogą okazać się tragiczne.

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe