Plenerowe zajęcia "Aktywny senior 2018" w lipcu i sierpniu

  • 28.06.2018, 11:04 (aktualizacja 02.08.2018 09:45)
  • Judyta Szczerbińska
Plenerowe zajęcia "Aktywny senior 2018" w lipcu i sierpniu MOSiR
Podziel się:
Oceń:
W ramach akcji „Aktywny Senior 2018”, po ćwiczeniach w hali sportowej, od maja zajęcia odbywają się w plenerze. Spotkania w myśl hasła „Na Gutwinie zdrowo i bezpiecznie”, odbywają się w każdą środę w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin. 

Seniorom wyraźnie przypadły do gustu zajęcia plenerowe, odbywające się w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin. W myśl hasła „Na Gutwinie zdrowo i bezpiecznie” przez lipiec i sierpień będzie można nadal korzystać z różnych form aktywności fizycznej. Stałym punktem spotkań będą cieszące się dużą popularnością marsze Nordic Walking. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

W lipcu odbywać się będą zajęcia przy muzyce na świeżym powietrzu. W sierpniu z innej, ciekawej formy aktywności fizycznej. Instruktorzy zadbają, by kolejne dwa miesiące, ostrowieccy seniorzy spędzili aktywnie, ciekawie i z uśmiechem na twarzach. 

Spotkania ostrowieckich seniorów będą odbywać się w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin jeszcze przez dwa kolejne miesiące, w każdą środę w godzinach 16.00-18.00. Linia nr 8 MPK odjeżdża w każdą środę z zajezdni obok Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin tuż po zakończeniu zajęć, tj. o godzinie 18.15 i ma wydłużoną trasę.

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe