Tenisiści zagrają dla Mateusza

  • 27.06.2018, 13:20 (aktualizacja 27.06.2018 15:51)
  • Artur Sitarski
Tenisiści zagrają dla Mateusza
Podziel się:
Oceń:
Lato zawsze sprzyja aktywności fizycznej. Początek wakacji to dobry czas aby zacząć swoją przygodę ze sportem oraz pomóc Mateuszowi.

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego i Kultury Fizycznej „Return” przygotowało dla Ostrowczan turniej tenisa ziemnego w dniach 30.06-1.07. Stowarzyszenie zachęca wszystkich do gry w tenisa. Przyjść może każdy bez względu na poziom zaawansowania i umiejętności. Tenis jak każdy sport oprócz sprawności fizycznej rozwija także sferę mentalną człowieka. Uczy pokory i cierpliwości. Stowarzyszenie poprzez propagowanie tej dyscypliny chce pokazać, że ten sport jest tak samo dostępny jak np. piłka nożna, piłka ręczna czy siatkówka. Brakuje tylko chętnych do gry. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Integracja i dobra zabawa to nie jedyny cel wakacyjnego turnieju organizowanego przez Stowarzyszenie „Return”. Rywalizacja na korcie będzie połączona ze zbiórką pieniędzy dla Mateusza. Mężczyzna aby móc się poruszać wymaga odpowiedniego, nowoczesnego sprzętu medycznego, który dzięki organizowanej zbiórce ma szanse być zakupiony.

Każdy kto chce aktywnie spędzić weekend i pomóc Mateuszowi może przyjść w najbliższy weekend na korty tenisowe przy Gimnazjum nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim i zagrać. Mile widziane również kibicowanie. Turniej zaczyna się o godzinie 9. Patronat nad rozgrywkami objęła Lokalna.TV

Artur Sitarski

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AŚKA
AŚKA 15.07.2018, 18:16
Najbardziej aktywna to chyba ta najgorsza radna z Ćmielowa ?????????? Och!!!!! Jak ona lubi SPORT !!!!!!!!!!! HA HA HA !!!!!!!!!!!

Pozostałe