III Tura Międzyszkolnej Ligii Strzelectwa Sportowego

  • 20.06.2018, 14:26 (aktualizacja 20.06.2018 19:43)
  • Judyta Szczerbińska
III Tura Międzyszkolnej Ligii Strzelectwa Sportowego
Podziel się:
Oceń:
Na strzelnicy Klubu Sportowego Świt Starachowice 18 czerwca 2018 r. zrealizowano ostatnią, trzecią turę zawodów Międzyszkolnej Ligi Strzelectwa Sportowego. 

Zawody strzeleckie są częścią, realizowanego w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Stanisława Staszica "Programu Edukacji Patriotycznej i pro Obronnej Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych". Zorganizowano je z inicjatywy instruktorów ostrowieckiej Jednostki Strzeleckiej 2013 Związku Strzeleckiego- w tym Dariusza Kaszuby. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu


W trzeciej turze zorganizowanej 18 czerwca,  uczestniczyło  5 zespołów ze swoimi opiekunami. Wykonano strzelanie na  odległość 50m z karabinka sportowego bocznego zapłonu w pozycji strzeleckiej leżąc. Po 5 strzałach próbnych zawodnicy podchodzili do tarcz i sprawdzali wyniki, po czym wykonywali drugą serię 5 strzałów ocenianych. 

Zawody sędziowali dyrektor LO nr I Dariusz Kaszuba wraz z nauczycielami -opiekunami. Prowadzącym strzelanie był instruktor Klubu Sportowego Świt. 


Podsumowaniu końcowe:
 
I miejsce z wynikiem 328p. - LO nr II im. J. Chreptowicza

II miejsce z wynikiem 325p. - LO nr I im. St. Staszica 

III miejsce z wynikiem 315p. -ZS nr 3 

IV miejsce z wynikiem 295p- CUKZiU

V miejsce z z wynikiem 286p- LO nr III im. Wł. Broniewskiego

Najlepsi strzelcy 3 tury:  

I miejsce z wynikiem 43p. - LO Nr I 

II miejsce z wynikiem 41p. - z ZS nr 3

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe