CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Prelekcje z najmłodszymi o bezpieczeństwie podczas wakacji

  • 13.06.2018, 13:46
  • Judyta Szczerbińska
Prelekcje z najmłodszymi o bezpieczeństwie podczas wakacji Świętokrzyska Policja
Podziel się:
Oceń:
W związku ze zbliżającymi się wakacjami policja w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” rozpoczęła profilaktyczne spotkania z dziećmi. Dzisiaj do takiego spokania doszło w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7. W trakcie prelekcji funkcjonariuszka przypominała najmłodszym o zasadach prawidłowego i bezpiecznego zachowania się w czasie letniego wypoczynku nad wodą.

W środę 13 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się spotkanie policjantki z dziećmi , w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” . Funkcjonariuszka z Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji przeprowadziła z uczniami klas I-III warsztaty dotyczące ich bezpieczeństwa wpodczas wakacji.

W trakcie spotkania policjantka przeprowadziła z dziećmi pogadankę dotyczącą bezpiecznego spędzania wolnego czasu.  Podczas prelekcji przekazała wiedzę zarówno z zakresu przepisów ruchu drogowego jak i szeroko rozumianego bezpieczeństwa osobistego. Najmłodsi poznali także zasady postępowania z psami oraz jak bronić się przed ich atakiem.  Ponadto, w związku z trwającą akcją „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”, policjantka przypomniała o zasadach bezpieczeństwa nad zbiornikami wodnymi. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały odblaskowe opaski.

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (2)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe