CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Uczniowie „Samochodówki” laureatami XVIII Powiatowego Turnieju Matematycznego

  • 13.06.2018, 13:01
  • Judyta Szczerbińska
Uczniowie „Samochodówki” laureatami XVIII Powiatowego Turnieju Matematycznego
Podziel się:
Oceń:
W XVIII Powiatowym Turnieju Matematycznym dla uczniów szkół branżowych I stopnia dwa pierwsze miejsca zdobyli uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ogromnym sukcesem zakończył się udział młodzieży Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim w XVIII Powiatowym Turnieju Matematycznym dla uczniów szkół branżowych I stopnia. Podczas turnieju najlepsi matematycy spośród uczniów szkół branżowych I stopnia Powiatu Ostrowieckiego musieli zmierzyć się z zadaniami tekstowymi wymagającymi  analizy, wiedzy matematycznej i zdolności logicznego myślenia.
Zwycięzcą konkursu został Bartosz Żelazowski z klasy I kierowca/mechanik/elektromechanik pojazdów samochodowych. Drugie miejsce również przypadło uczniowi Samochodówki i zajął je Piotr Kopyś z klasy III elektromechanik pojazdów samochodowych. Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowały nauczycielki Justyna Skrzypczak i Małgorzata Maj.   

Judyta Szczerbińska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe