×

Sandomierskie Cuda Wianki

  • 11.06.2018, 11:10 (aktualizacja 14.06.2018 12:18)
  • Judyta Szczerbińska
Sandomierskie Cuda Wianki
Podziel się:
Oceń:
W sobotę 23 czerwca nad Wisłą w Sandomierzu odbędzie się impreza pod hasłem Cuda Wianki 2018.

Nad Wisłą na Bulwarze imienia Marszałka Piłsudskiego w Sandomierzu odbywać się będą "Cuda Wianki 2018". Na sobotę 23 czerwca organizatorzy przygotowali, od godziny 17:00 do 20:00 na zielonych terenach, nad Wisłą liczne atrakcje przy sobótkowym ognisku. Będzie można wysłuchać opowieści o łąkowych ziołach i polnych kwiatach zielarek ze Stowarzyszenia „Cztery Źródła” oraz uczestniczyć w pokazach i warsztatach wicia wianków na różne okazje, które poprowadzi crapbooking i florystykas Aneta Kroker. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Równolegle, w godzinach 17:00 – 20:00, na terenach Parku Piszczele, Ryneku Starego Miasta i bulwaru nad Wisłą rozgrywana będzie gra terenowa, której celem będzie odnalezienie kwiatu paproci.

W godzinach od 18:00 do 23:00 na Scenie nad Wisłą wystąpi Szkolny Zespół Tańca Ludowego Sędomir oraz zespół Fifidroki. Rozstrzygane będą także konkursy na najpiękniejszy wianek i najciekawszą legendę o Sandomierzu. Podczas imprezy zaplanowany został także rejs statkiem po Wiśle.

Około godziny 22:30 na zakończenie wystąpi Teatr Ognia Furion z pokazem fire show.

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe