CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

IV Festiwal Organizacji Pozarządowych w Sandomierzu

  • 13.06.2018, 10:37 (aktualizacja 13.06.2018 14:32)
  • Judyta Szczerbińska
IV Festiwal Organizacji Pozarządowych w Sandomierzu
Podziel się:
Oceń:
W sobotę 16 czerwca odbędzie się IV Festiwal Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się  na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu.

Impreza na Rynku Starego Miasta zacznie się w sobotę 16 czerwca o godzinie 12:40 występem Sandomierskiej Orkiestry Dętej. Po oficjalnym przywitaniu i przedstawieniu organizacji pozarządowych, rozpocznie się Piknik Rodzinny 2018. Wydarzeniu towarzyszyć będą występy sandomierskich szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych, a tuż przed godziną 15:00 swoją poezję zaprezentuje Marcin Teter. Zorganizowany zostanie także konkurs wiedzy o Sandomierzu z nagrodami. Dodatkowymi atrakcjami będzie udział Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu oraz Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża.

Festiwalowi Organizacji Pozarządowych towarzyszyć będzie konferencja pt. „Lokalny Kiermasz Ekonomii Społecznej”, która odbywać się będziew godzinach 9:30 – 15:30 w Hotelu Basztowym w Sandomierzu.

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe