×

Centrum Pozytywnego Nauczania z bogatą ofertą

  • 11.06.2018, 12:08 (aktualizacja 11.06.2018 18:15)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Centrum Pozytywnego Nauczania z bogatą ofertą
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:

Angielski metodą Helen Doron opiera się na czterech głównych filarach.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu


Po pierwsze zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki temu możliwe jest indywidualne podejście do każdego ucznia. W metodzie Helen Doron uwzględnia się różnorodne style, jest ruch,muzyka i potrzeba zabawy, co daje radość z uczenia. Po za tym podczas zajęć stosuje się pozytywne wzmocnienie, u dzieci i młodzieży wspierana jest pewność siebie. A dodatkowo stosuje się tzw. zanurzenie w języku, uczestnicy zajęć mają możliwość słuchania poprawnego angielskiego poprzez różnorodne media.


Te cztery założenia metody stosowane są m.in. w Centrum Helen Doron w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dodatkowo na zajęciach prowadzący i uczestnicy posługują się wyłącznie językiem angielskim. Metoda Helen Doron trafia do szerokiej grupy odbiorców.

Dla najmłodszych uczniów pomiędzy 1 a 3 rokiem życia stworzone zostały dwa kursy oparte o język angielski, ta grupa pracuję w ramach kursy "It's a baby dragon".
To pełen zabawy i muzyki kurs dla dzieci. Interakcja na zajęciach oraz inspirujące ćwiczenia i gry, powodują, że dzieci uczą się mówić po angielsku w sposób łatwy i naturalny, równolegle do nauki języka ojczystego.


A to nie jedyne możliwości, jakie najmłodszym oferowane są w placówce.
Za nim jednak nowy rok szkolny i nowe przedsięwzięcia, to na dzieci czekają wakacje, które mogą spędzić ciekawie i twórczo, taką ofertę przygotowało Centrum.

W planach są dwa turnusy, w ramach których opieka nad dziećmi sprawowana będzie w godzinach od 8.00 do 16.00, szczegółowe informacje dostępne są na facebooku Centrum Helen Doron w Ostrowcu Świętokrzyskim, okazja do zapoznania się z ofertą Centrum będzie też w najbliższą sobotę 16 czerwca o godzinie 16.00, wtedy to odbędą się bezpłatne lekcje pokazowe.

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe