×

EKO Piknik w Przedszkolu Publicznym nr 12

  • 11.06.2018, 10:34 (aktualizacja 11.06.2018 11:47)
  • Judyta Szczerbińska
EKO Piknik  w Przedszkolu Publicznym nr 12
Podziel się:
Oceń:
W piątek 8 czerwca, w ogrodzie Przedszkola Publicznego nr 12 odbył się EKO – Piknik Rodzinny. Czas spędzony na wesołej zabawie przyczynił się do zintegrowania środowiska przedszkolnego oraz lokalnej społeczności.

W Eko- Pikniku " Święto Rodziny" zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 12 udział wzięły przedszkolaki z rodzinami, dzieci, które będą uczęszczały do placówki od nowego roku szkolnego oraz mieszkańcy osiedla. Festyn został uroczyście otwarty i poprzedzony krótkim wystąpieniem dyrektora placówki.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Oprócz zabaw i konkurencji ekologicznych były również zajęcia integracyjne. Dla dzieci przygotowane były następujące stoiska: malowanie twarzy, bańki mydlane, dywaniki edukacyjne, rodzinne malowanie farbami na folii tunelowej, łowienie eko- rybek, kącik plastyczny. Każdy uczestnik znalazł więc coś dla siebie. Przygotowane również było stoisko z posiłkami ekologicznymi.

W czasie pikniku został rozstrzygnięty konkurs przedszkolnej zbiórki makulatury, który odbył się w kwietniu pod hasłem ,,Zbieraj makulaturę, ratuj konie”. Środki pozyskane ze sprzedaży tego surowca stanowiły wsparcie akcji prowadzonej przez Klub Gaja. Przedszkole nr 12 zebrało 4 tony makulatury.

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (15)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe