×

Policjanci na konferencji dotyczącej bezpiecznych wakacji

  • 7.06.2018, 09:21 (aktualizacja 07.06.2018 09:37)
  • Katarzyna Kurek
Policjanci na konferencji dotyczącej bezpiecznych wakacji KPP Ostrowiec Świętokrzyski
Podziel się:
Oceń:
"Bezpieczne wakacje" - pod takim hasłem odbyła się konferencja w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Udział wzięli przedstawiciele przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z terenu powiatu ostrowieckiego, opatowskiego i starachowickiego.

Celem spotkania było uświadomienie uczestników o bezpiecznym wypoczynku podczas zbliżających się wakacji. Organizatorami konferencji była Policja świętokrzyska wspólnie z Kuratorium Oświaty  oraz Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Prelegentami na wczorajszym spotkaniu byli między innymi policjanci z ostrowieckiej komendy. Omówione zostały zagadnienia bezpieczeństwa w odniesieniu do zagrożeń drogowych oraz informacje o punktach, w których organizatorzy wakacyjnych wycieczek mogą skorzystać z kontroli pojazdów przewożących dzieci i młodzież.

Głównym aspektem wystąpienia mundurowych był jednak „bezpieczny wypoczynek nad wodą”. Kwestie dotyczyły w szczególności  bezpiecznego zachowania się w rejonie zbiorników wodnych w odniesieniu do przeciwdziałania sytuacjom niebezpiecznym.

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe