×

"Tydzień Czytania Dzieciom"

  • 6.06.2018, 10:22 (aktualizacja 08.06.2018 10:47)
  • Katarzyna Kurek
"Tydzień Czytania Dzieciom"
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Ogólnopolska akcja "Cała Polska Czyta Dzieciom" już w Ostrowcu!

Już po raz piętnasty Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom",  rozpoczynającej się na początku czerwca i trwającej równy tydzień. Podczas akcji osoby dorosłe czytają maluchom książki w szkołach. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Czytanie w Ostrowcu rozpoczęła doktor Danuta Barańska, która niewątpliwie zachęca do czytania książek a przy okazji poleca "swoich ulubieńców".Również wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Marzena Dębniak włączyła się do akcji. Dla niej nie jest to nowe doświadczenie i z ochotą po raz kolejny uczestniczy w "Tygodniu Czytania Dzieciom".

Czytanie dzieciom w szkołach jest praktykowane. Nauczyciele już od najmłodszych lat chcą zaszczepić w podopiecznych chęć do sięgania po książki. 

Przewodnicząca Rady Miasta Irena Renduda - Dudek jest miłośniczką książek dlatego ta akcja ma dla niej wyjątkowy charakter. Pasjonuje się literaturą dla dorosłych, jednak poleca też coś dla najmłodszych czytelników. 

Wydarzenie jest na półmetku. Do tej pory zostało bardzo pozytywnie odebrane przez słuchaczy jak i czytelników. Propagowanie czytania wśród najmłodszych to świetna inicjatywa, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości. 

Katarzyna Kurek

Zdjęcia (15)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe