SiP wziął się za porządki

  • 6.06.2018, 14:23 (aktualizacja 06.06.2018 16:18)
  • Karolina Kamińska-Nowak
SiP wziął się za porządki
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Żywot śmieci jest na tyle długi, że konsekwencje zaśmiecenia przez nas dziś Ziemi będą odczuwalne także dla kolejnych pokoleń.

Godzinne przejście po Parku Saletyńskim w Ostrowcu Świętokrzyskim, a w efekcie kilkanaście worków pełnych śmieci.

Członkowie Stowarzyszenia Samorządność i Przedsiębiorczość z nieocenioną pomocą podopiecznych Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii, 5-ty czerwca czyli Światowy Dzień Środowiska i Dzień Ochrony Środowiska postanowili uczcić jak na to święto przystało.

O środowisko w Ostrowcu Świętokrzyskim dba wielu przedsiębiorców, którzy jak podkreślają również mają z kogo brać wzorce, osobą, która za jeden ze swoich życiowych celów obrała sobie ratowanie Matki Ziemi jest właściciel Celsy Huty Ostrowiec.

Wspólne sprzątanie parku przerdsiębiorców z młodzieżom, oprócz podstawowego zadania, czyli wyrzucenia śmieci, tam gdzie ich miejsce, przyniosło też wiele dodatkowych korzyści.

Młodzież choć pracowicie, to tak spędzone popołudnie bardzo sobie ceni. 

W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, każdego roku podejmowanych jest wiele inicjatyw, których celem jest wzbudzenie wśród młodych ludzi odpowiedzialności za środowisko.

Każda taka inicjatywa, to ważny krok, ku ratowaniu naturalnego środowiska. Zanim wyrzucimy odpady gdzie popadnie, zastanówmy się czy warto...

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
po władze
po władze 11.06.2018, 09:23
Co za bohaterstwo !!!!!!!!!!! do odznaczenia srebrnymi krzyżami zasługi !!!!!!!!!! PO bis
wybory
wybory 10.06.2018, 18:32
szkoda że tej pani z Ćmielowa nie ma wśród sprzątających panów ???ta pani lubi od czasu do czasu sprzątnąć............. .......... ........
wasedrftgy***
wasedrftgy*** 7.06.2018, 09:16
Oczywiście czas przedwyborczy jest zupełnie przypadkowy.... Ciekawe co jeszcze wymyślą do wyborów...?

Pozostałe