×

Trzecia edycja „School's Fashion - Renesans Inteligentnych Zawodów”

  • 5.06.2018, 15:05 (aktualizacja 06.06.2018 14:06)
  • Artur Sitarski
Trzecia edycja „School's Fashion - Renesans Inteligentnych Zawodów”
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
To była już trzecia edycja „School's Fashion - Renesans Inteligentnych Zawodów”. Na stoiskach tradycyjnie prezentowały się szkoły ponadgimnazjalne z terenu Powiatu Ostrowieckiego przedstawiające ofertę edukacyjną i zachęcające do kontynuowania nauki w swoich murach. W propozycjach szkół są nowości.

Celem „School's Fashion” jest pokazanie, że szkoły kształ w zawodach, które zapewniają zatrudnienie. Dobór kierunków kształcenia wynika z analizy rynku pracy. Tegoroczna formuła imprezy została rozszerzona. Oprócz szkół o profilu zawodowym na targach prezentowały się również szkoły ogólnokształcące. Te również dostosowują się do potrzeb rynku. Są jednak szkoły, które nie przewidują nowości w swojej ofercie edukacyjnej i stawiają na kierunki sprawdzone, zawsze cieszące się dużą popularnością.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

School's Fashion” towarzyszyły występy artystyczne. Na scenie zaprezentowali się uczniowie w rolach nietypowych dla siebie. Na specjalnych pokazach przybliżali ofertę edukacyjną szkół.  Gimnazjaliści odwiedzający „School's Fashion” mogli poznać przyszłych nauczycieli i kolegów. Każda ze szkół przygotowała stoiska, przy których młodzież mogła zasięgnąć informacji o kierunkach kształcenia i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące nauki w szkołach ponadgimnazjalnych. Całe targi przebiegły w miłej piknikowej atmosferze.

 

 

 

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe