CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat w Pływaniu

  • 1.06.2018, 15:14 (aktualizacja 04.06.2018 15:36)
  • Judyta Szczerbińska
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat w Pływaniu
Podziel się:
Oceń:
W najbliższy weekend 9-10 czerwca na Pływalni Rawszczyzna odbędą się zawody II rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 lat dla klubów z okręgów podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. 

Rywalizacja 13-latków podczas zawodów II rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 lat w Pływaniu, odbywać się będzie korespondencyjnie na trzech basenach. Oprócz Pływalni Rawszczyzna, na której będą rozgrywane zawody od 9 do 10 czerwca, będą to Pływalnia CSR Słowianka w Gorzowie Wielkopolskim (zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie i dolnośląskie) oraz Pływalnia ZSOMS w Krakowie (opolskie, śląskie, podkarpackie i małopolskie).

Drużyna KSZO będzie składać się z 9 osób: Bartosz Michta, Kajetan Radkiewicz, Eryk Sojda, Oskar Karaś, Michał Kesler, Pola Strzelecka, Magdalena Misiura, Natalia Walczyk i Adrianna Petrykowska. Każdy zawodnik będzie miał prawo startu w 2 konkurencjach indywidualnych i sztafecie w każdym z dwóch bloku zawodów.

Liderem zawodów w klasyfikacji ogólnopolskiej po I rundzie, rozgrywanej w marcu tego roku jet drużyna Polonii Warszawa. W sumie sklasyfikowano po I rundzie aż 191 klubów z całego kraju. Drużyna KSZO Ostrowiec znajduje się w czołowej „20”, zajmując 18 miejsce.
 Z okręgu świętokrzyskiego są to jeszcze Korona-Swim Kielce (26. miejsce), Barakuda Starachowice (50), Delfin Połaniec (51), Foka Sandomierz (78) i Unia Busko Zdrój (144).

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe