×

Cyberuzależnienia i cyberzagrożenia dzieci i młodzieży

  • 4.06.2018, 11:53 (aktualizacja 08.06.2018 14:17)
  • Judyta Szczerbińska
Cyberuzależnienia i cyberzagrożenia dzieci i młodzieży
Podziel się:
Oceń:
W środę 6 czerwca, w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości odbędzie się seminarium "Dzieci i młodzież w świecie nowych technologii - Cyberzaburzenia".

Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości, wspólnie z Centrum Profilaktyki Spełecznej w Milanówku, Stowarzyszeniem "Nauka,Edukacja, Rozwój" oraz Akademicką Niepubliczną Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Ostrowcu Świętokrzyskim, zaprasza, w środę 6 czerwca, o godzinie 15:00 na seminarium o cyberzaburzeniach. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Wykłady o cyberzaburzeniach dzieci i młodzieży poprowadzą przedstawiciele Wydziału Pedagogiki i Nauk o Zdrowiu WSBiP w Ostrowcu Świętokrzyskim, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Humanistyczno - Technologicznego w Radomiu oraz Fundacji Bonum Humanum i Akademickiej Neipublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim. 
Podczas sympozjum zostaną poruszone tematy m.in. o cyberpedofilii, wpływu gier cyfrowych na rozwój emocjonalny dzieci i młodzieży, czy cyberuzależnieniach.

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe