×

Po raz trzeci dla dzieci

  • 4.06.2018, 12:40 (aktualizacja 04.06.2018 22:54)
  • Katarzyna Kurek
Dzień dziecka w Kunowie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Po raz trzeci w Kunowie, na stadionie, do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka zaproszono najmłodszych mieszkańców gminy. Niedzielne dopołudnie obfitowało w wiele przygotowanych atrakcji i niespodzianek.

Burmistrz Miasta i Gminy Kunów Lech Łodej  z pomocą lokalnego sponsora, firmy PerfectDoor zorganizował piknik rodzinny w ramach Gminnego Dnia Dziecka.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Dmuchany plac zabaw, ścianka wspinaczkowa, łuk strzelniczy oraz spektakl pt. "Doktor Dzięcioł",  który zaprezentował Teatr "Duet" z Krakowa to tylko niektóre z atrakcji. Dzieci mogły pomalować sobie twarz i włosy, a na wszystkich uczestników czekał smaczny poczęstunek.

Pojawiło się także coś dla osób dorosłych, mianowicie oferta pracy od lokalnej firmy. Przedstawiciele PerfectDoorzakładu obecnie zatrudniającego trzysta osób podkreślają, że pracownicy nadal są poszukiwani, a brak doświadczenia nie jest przeszkodą w znalezieniu pracy. Firmy prowadzi szkolenia i stawia na rozwój zarówno kadry jak i produkcji.

Podczas pikniku  rozstawiono namiot profilaktyczny, gdzie uświadamiano młodzież o zagrożeniach, jakie wywołują używki, a także informowano o zasadach bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku. W specjalnych goglach można było sprawdzić efekty zażywania alkoholu lub narkotyków.

Piękna pogoda i bogaty program imprezy przyciągnęły na stadion mnóstwo dzieci oraz ich rodziców. Gry i zabawy miały dydaktyczny charakter, co okazało się być strzałem w dziesiątkę. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe