×

Dni Sandomierza - Truskawkowa Niedziela

  • 1.06.2018, 11:32 (aktualizacja 01.06.2018 11:51)
  • Judyta Szczerbińska
Dni Sandomierza - Truskawkowa Niedziela
Podziel się:
Oceń:
Od 9 do 10 czerwca w Sandomierzu na Rynku Starego Miasta odbywać się będą Dni Sandomierza, wypełnione rozmaitymi atrakcjami, występami artystów oraz wyjątkowym truskawkowym menu.

Przed nami kolejna edycja Dni Sandomierza, która w tym roku zaplanowana została na weekend 9 - 10 czerwca. W tym czasie organizatorzy przygotowali dla mieszkańców i gości spoza Sandomierza liczne atrakcje.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

W sobotę 9 czerwca, w ramach Dni Sandomierza, na Rynku Starego Miasta odbywać się będą uroczystości patriotyczne w wykonaniu Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej i Sandomierskiego Ośrodka Kawaleryjskiego ku czci 14. Pułku Ułanów Jazłowieckich z okazji "99 rocznicy wkroczenia 14. PUJ w granice Polski Śniatyń, 15 czerwca 1919 - Sandomierz 9 czerwca 2018". Wydarzeniu towarzyszyć będzie Piknik Żołnierski oraz pokazy kawaleryjskie. 

W niedzielę 10 czerwca odbędzie się Truskawkowa Niedziela. Na scenie Rynku Starego Miasta prezentować się będą lokalni młodzi artyści: muzycy, wokaliści i tancerze. 
Następnie około godziny 19.00 będzie można podziwiać zespół BAiKA w wykonaniu Piotra Banacha i Katarzyny Sondej. Ona śpiewa, obsługuje instrumenty klawiszowe. On gra na gitarze, instrumentach perkusyjnych i pisze teksty. Komponują i aranżują wspólnie. 

O godzinie 20.30 odbędzie się koncert gwiazdy wieczoru. Na sandomierskim Rynku zagra i zaśpiewa Organek wraz z zespołem!

Ponadto w programie: bezpłatne animacje dla dzieci prowadzone przez „Stacyjkowo”, bezpłatne urządzenia rekreacyjne, wystawcy z truskawkami, truskawkowe menu w okolicznych obiektach gastronomicznych oraz wiele innych atrakcji.

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe