Akcja „Bezpieczny Weekend - Boże Ciało”

  • 30.05.2018, 11:29 (aktualizacja 31.05.2018 10:51)
  • Judyta Szczerbińska
Akcja „Bezpieczny Weekend - Boże Ciało”
Podziel się:
Oceń:
Świętokrzyska Policja w dniach od 30 maja do 3 czerwca prowadzi działania na drogach pod nazwą „Bezpieczny Weekend - Boże Ciało”. Głównym celem akcji jest zminimalizowanie i zapobieganie zdarzeniom drogowym powstającym w związku z lekceważeniem obowiązujących zasad.

Podczas długiego weekendu w dniach od 30 maja do 3 czerwca należy spodziewać się częstszych kontroli drogowych w całym województwie świętokrzyskim. Oprócz kontroli prędkości, policjanci będą zwracać uwagę na stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia pasażerów. Funkcjonariusze będą też przeprowadzać liczne kontrole stanu trzeźwości kierowców.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Długi weekend i towarzysząca mu ładna pogoda sprawi, że ruch na drogach będzie większy. Policja apeluje o trzeźwość, rozsądek i przestrzeganie przepisów. Nadmierna prędkość, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych czy nieustępowanie pierwszeństwa, to najczęstsze przyczyny tragedii na drodze.

Judyta Szczerbińska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
topola
topola 30.05.2018, 20:10
Zależy kto jak patrzy na bezpieczeństwo, aczkolwiek patrząc na ilość niedzielnych kierowców wyjeżdżających na ulice w trakcie takich długich weekendów to te ograniczenia może mają i sens. Ja tam sobie po prostu włączę yanosika

Pozostałe