Czas pikników, czas festynów

  • 28.05.2018, 12:34 (aktualizacja 28.05.2018, 16:38)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Czas pikników, czas festynów
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

To była prawdziwa moc atrakcji na pikniku w osiedlu Słonecznym organizowanym przez Ostrowiecką Spółdzielnie Mieszkaniową. Każdy znalazł coś dla siebie, każdego zachwyciły inne niespodzianki.

Na scenie podczas pikniku zaprezentowały się ostrowieckie przedszkolaki, swoje talenty pokazały m.in. podopieczni Przedszkola nr 19.

Piknik stał się okazją do integracji środowisk przedszkolnych, ale też aktywizacji mieszkańców osiedla. Takie wydarzenia organizowane są już od kilku lat.

To, że wydarzenie cieszy się zainteresowaniem, widoczne było po frekwencji. 

Pracownicy działu społeczno-kulturalnego OSM odpowiedzialni za organizację tego typu wydarzeń, już zapowiadają kolejne imprezy.

O dobrą zabawę mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego zadbano też w sobotę, podczas pikniku "Bajkowy Dzień Rodziny" organizowanym przy Katolickim Zespole Edukacyjnym. 

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe