×

Podsumowanie akcji "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

  • 25.05.2018, 15:37 (aktualizacja 25.05.2018 15:43)
  • Judyta Szczerbińska
Podsumowanie akcji "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"
Podziel się:
Oceń:
Na terenie powiatu ostrowieckiego policja prowadziła wzmożone działania pod nazwa ,,Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego’’, w których szczególną uwagę zwracano na nieprawidłowe zachowania na drodze w relacji pieszy-kierujący, kierujący-pieszy. Działania ukierunkowane były przede wszystkim na wykroczenia popełniane przez pieszych, jak również wykroczenia kierujących pojazdami wobec pieszych.

W miniony czwartek na terenie powiatu ostrowieckiego policjanci prowadzili wzmożone działania pod nazwa ,,Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego’’, podczas których szczególną uwagę zwracali na niechronionych uczestników ruchu drogowego. W trakcie akcji ujawniono 62 nieprawidłowych zachowań uczestników dróg.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Funkcjonariusze odnotowali 34 wykroczenia popełnione przez kierujących pojazdami, którzy nie ustąpili pierwszeństwa pieszemu i zmianiali pas ruchu przed przejściem dla pieszych. 27 wykroczeń zostało popełnionych przez pieszych. Najczęstsze to przechodzenie przez jezdnię w miejscach niedozwolonych i niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Ponadto ukarano również 1 użytkownika jednośladu. 

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe