CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Nietypowe wydarzenie w ostrowieckim BWA

  • 24.05.2018, 13:09 (aktualizacja 24.05.2018 15:12)
  • Katarzyna Kurek
Nietypowe wydarzenie w ostrowieckim BWA
Podziel się:
Oceń:
Ostatnio miał miejsce finisaż wystawy prof. Ewy Pełki. Wydarzeniu towarzyszył pokaz "Iluminatora".

2 miesiące po wernisażu "Fragmenty" Ewy Pełki w BWA w Ostrowcu miał miejsce finisaż tej wystawy. Nietuzinkowe wydarzenie miało wyjątkowy charakter.

Podczas wydarzenia pojawiły się dwa niezwykle ciekawe obiekty. Jednym z nich był "Iluminator" czyli urządzenie składające się z dwóch kół, od wewnętrznej strony pokrytych szklaną powierzchnią.

Ewa Pełka to niekonwencjonalna artystka. Cała twórczość zapewniła jej ważną pozycję wśród twórców polskiego malarstwa współczesnego. 

Po ostatniej wystawie Biuro Wystaw Artystycznych przygotowuje już kolejną wystawę. Tym razem Tadeusz Szypowski, artysta specjalizujący się w malarstwie i rysunku. Wernisaż "Pół żartem, pół serio" odbędzie się już 25 maja o godzinie 18:00.

Katarzyna Kurek
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe