CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

"Chreptusy" spotkają się już za miesiąc

  • 15.05.2018, 13:52 (aktualizacja 17.05.2018 15:17)
  • Artur Sitarski
"Chreptusy" spotkają się już za miesiąc
Podziel się:
Oceń:
Trwają zapisy na X Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego nr II im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim, który odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2018 roku. 

Dawni uczniowie "Chreptusa" mogą powrócić do lat szkolnych. Odświeżyć znajomości, nawiązać kontakty i ponownie zasiąść w szkolnej ławce. To już dziesiąty zjazd, organizowany przez Towarzystwo Absolwentów, Wychowanków i Przyjaciół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chreptowicza.

Organizatorzy zaplanowali m.in. spotkanie integracyjne na Krzemionkach. Główne uroczystości odbędą się 16 czerwca. Rozpocznie je msza św. o godz. 9 w kolegiacie pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Tego dnia odbędzie się również Bal Absolwentów. Do tej pory swoje uczestnictwo w zjeździe potwierdziło już kilkadziesiąt osób z kraju i zagranicy. Organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia Ostrowczan. Spotkania absolwentów zawsze dostarczają wielu wspomnień i często są okazją do wzruszeń. 

Czasu na zapisy nie zostało dużo. Ze względów organizacyjnych rejestracja w biurze zjazdowym będzie trwała do 30 maja. Biuro czynne jest od godziny 10.00 do 13.00, od poniedziałku do piątku, w budynku szkoły. 

Artur Sitarski
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe