XII Ogólnopolski Turniej Czterech Wspinalni

  • 10.05.2018, 15:14 (aktualizacja 10.05.2018 15:46)
  • Artur Sitarski
XII Ogólnopolski Turniej Czterech Wspinalni
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:

Kondycja, dynamika, szybkość - to cechy wzorowego strażaka. Ale zarówno o kondycję jak i dobrą formę trzeba dbać, zwłaszcza gdy przychodzi rywalizacja. Na zawodach w Ostrowcu Świętokrzyskim goszczono ścisłą krajową czołówkę strażaków sportowców. Zasady rywalizacji były proste. Decydowała technika, szybkość oraz doświadczenie. Podczas zawodów "Czterech Wspinalni", strażacy używali nietypowej drabiny. Drabina hakowa, która na co dzień nie jest wykorzystywana w straży, jest używana własnie w rywalizacji sportowej i szkoleniach sprawnościowych. Wysportowany strażak to strażak skuteczny, niosący pomoc, dający poczucie bezpieczeństwa. Nie indywidualizm a duch drużyny wśród zawodników powinien być cechą, która w ekstremalnych warunkach jest receptą na sukces.
Podczas XII Ogólnopolskiego Turnieju Czterech Wspinalni o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej wysportowani strażacy, wykazali się dużą sprawnością. 86 mężczyzn błyskawicznie pokonywało wysokości. Zawody wygrał mł. kpt. Bartłomiej Siepietowski Komendy Miejskiej PSP w Krakowie z czasem 14,07 s. Najlepszym zawodnikiem z Ostrowca Świętokrzyskiego był mł. asp. Robert Zdonek, który 10 metrową ścianę pokonał w czasie 16,80 s.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe