CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

OSTROWIEC: Podsumowanie akcji "Prędkość"

  • 9.05.2018, 15:38 (aktualizacja 09.05.2018 15:42)
  • Judyta Szczerbińska
OSTROWIEC: Podsumowanie akcji "Prędkość"
Podziel się:
Oceń:

Na terenie powiatu ostrowieckiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Prędkość”. Akcja miała na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.
W trakcie działań  funkcjonariusze z ostrowieckiej drogówki skontrolowali 95 pojazdów, z których 47 nie stosowało się do ograniczenia prędkości. Jednemu kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące z powodu przekroczenia prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym. 

Policja apeluje, że będzie cyklicznie powtarzać tego typu akcje, ponieważ nadmierna prędkość jest nadal najczęstszą przyczyną zdarzeń drogowych. 

Judyta Szczerbińska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe