CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

12 godzin biegu w szczytnym celu

  • 9.05.2018, 09:00 (aktualizacja 09.05.2018 22:08)
  • Judyta Szczerbińska
12 godzin biegu w szczytnym celu Stowarzyszenie OstroBiec
Podziel się:
Oceń:
W sobotę 19 maja wystartuje bieg charytatywny "Kilometry dobra". Imprezę na terenie Ośrodka Wypoczynkowo-Rekreacyjnego Gutwin organizuje Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”. Cały dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na remont Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych NASZ DOM w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Bieg "Kilometry dobra" odbędzie się w formie sztafety członków Ostrowieckiego Stowarzyszenia Biegaczy „OstroBiec”, która będzie biec nieprzerwanie przez 12 godzin. Każdy kto zechce pomóc, będzie mógł dołączyć się w dowolnym momencie trwania sztafety.

Forma zbierania pieniędzy jest prosta. Jedno okrążenie wokół stawów na Gutwinie, czyli 1 kilometr,  kosztuje 1 złotówkę.

"Kilometry Dobra" to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna, w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata, zbierając środki na swój cel. W Ostrowcu Świętokrzyskim, cały dochód przeznaczony zostanie na remont Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych NASZ DOM. 


Bieg rozpocznie się 19 maja  na terenie  Ośrodka Wypoczynkowo-Rekreacyjnego Gutwin o godzinie 8:00 rano i zakończy się o godzinie 20:00 . 

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe