Ruszyły porady dla ofiar przemocy w rodzinie

  • 8.05.2018, 13:04 (aktualizacja 24.09.2018 13:41)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Ruszyły porady dla ofiar przemocy w rodzinie
Podziel się:
Oceń:
Od maja do końca grudnia 2018 roku realizowane będzie zadanie publiczne pn. „Punkt poradnictwa specjalistycznego wsparciem dla osób, rodzin w trudnej sytuacji życiowej”, współfinansowane przez Wojewodę Świętokrzyskiego. Wnioskodawcą projektu jest Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Bezrobotnych, a koordynatorem projektu Joanna Pikus.

Zespół Interdyscyplinarny wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Bezrobotnych podjął działania mające na celu pomoc osobom, które znajdują się w trudnej sytuacji. 

Punkt poradnictwa specjalistycznego ze wsparciem dla osób, rodzin w trudnej sytuacji życiowej zlokalizowany jest w Centrum Aktywności Obywatelskiej na ul. Sienkiewicza.
W ramach projektu wsparcia udzielać będą specjaliści: psycholodzy i pracownicy socjalni. Pomoc kierowana będzie zarówno do dzieci jak i osób dorosłych doznających przemocy w rodzinie. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Spotkania odbywać będą się w konkretnych dniach na dyżurach prowadzonych przez specjalistów. Dodatkowo można zyskać aktualny kod promocyjny, który będzie pomagał w realizacji projektu. Projekt współfinansowany jest przez Wojewodę Świętokrzyskiego w ramach konkursu. Jak podkreślają jego organizatorzy statystyki wskazują, że ofiar przemocy w rodzinie w naszym regionie niestety przybywa.

Wsparcie dla rodzin w trudnej sytuacji życiowej w ramach projektu udzielane będzie do końca 2018 roku.

Karolina Kamińska-Nowak

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe