CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

"Łączymy się w Krzemiennym Kręgu"

  • 8.05.2018, 13:00 (aktualizacja 08.05.2018 14:45)
  • Karolina Kamińska-Nowak
"Łączymy się w Krzemiennym Kręgu"
Podziel się:
Oceń:

Konkurs ogłoszony w ramach Lokalnej Grupy Działania  jaki dotyczył inicjatyw obywatelskich na rzecz promocji i rozwoju  obszarów w "Krzemiennym Kręgu" został rozstrzygnięty.

W ramach konkursu sfinansowanych zostanie ok. 30 przedsięwzięć o charakterze kulturalnym, sportowym czy turystycznym. Wszystkie wydarzenia odbywać będą się na terenie 9 gmin należących do Lokalnej Grupy Działania. Pierwsze imprezy zaplanowano już na początek czerwca.

Imprezy finansowane w ramach konkursu organizowanego przez LGD potrwają, aż do października. Szacuje się, że ze wszystkich wydarzeń skorzysta kilkadziesiąt tysięcy osób, co przyczyni się do wypełnienia założeń konkursu, a mianowicie "Łączymy się w Krzemiennym Kręgu".

Karolina Kamińska-Nowak
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe