Wystartował VI MosirGutwiRun 2018

  • 07.05.2018, 11:47 (aktualizacja 11.05.2018, 08:30)
gutwinrun_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę 6 maja wystartował pierwszy bieg z cyklu „VI MosirGutwinRun 2018 – Półmaraton i Maraton na raty”. Do wyboru tradycyjnie były biegi na dystansach 5 i 10 kilometrów oraz marsz nordic walking. 

W tegorocznym cyklu pierwsi na starcie stanęli uczestnicy najdłuższego biegu, a więc 10-kilometrowego, w którym wzięło udział 138 osób. Po nich do rywalizacji przystąpili uczestnicy biegu na dystansie 5km oraz marszu nordic walking. Rywalizację na obu dystansach rozdzielił Bieg Integracyjny na dystansie jednego kilometra, a więc jednego okrążenia dookoła obu stawów na Gutwinie. Od godziny 12:00 rozpoczęły się biegi dla dzieci.

Ideą imprezy jest zaliczenie na raty jednego z dwóch popularnych biegów długodystansowych. Aby tego dokonać należy wziąć udział przynajmniej w czterech z sześciu zaplanowanych rund. Czterokrotny udział w biegu na 5 lub 10 kilometrów pozwoli na symboliczne zaliczenie odpowiednio półmaratonu lub maratonu. Na końcowy wynik złoży się suma czasów, a w przypadku udziału w większej liczbie rund pod uwagę brane będą cztery najlepsze wyniki. 

Kolejna runda MosirGutwinRun już 3 czerwca 2018r. 

 

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe