CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Samochodówka w finale wojewódzkiego 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

  • 4.05.2018, 10:50 (aktualizacja 09.05.2018 21:02)
  • Judyta Szczerbińska
Samochodówka w finale wojewódzkiego 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim, Małgorzata Sobieraj, Michał Choina i Michał Dwojak, wzięli udział  w finale wojewódzkiego 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Mottem Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego zorganizowanego przez Towarzystwo Kultury Teatralnej stała się strofa romantycznego wieszcza Juliusza Słowackiego, w której zawarty został los naszego narodu: marzenie wielu pokoleń o przyjściu jasności dniowej, oczekiwanie na dzień wolności. Tym samym 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski wpisał się w różnorodne działania „Dla uczczenia stulecia odzyskania niepodległości”.
Małgorzata Sobieraj zaprezentowała się we fragmencie prozy Zofii Nałkowskiej oraz w recytacji wiersza  Kazimierza Wierzyńskiego. Michał Choina wygłosił fragment prozy Josepha Conrada i wiersz Zbigniewa Bieńkowskiego, zaś Michał Dwojak przedstawił fragment opowiadania Stefana Żeromskiego i wiersz Kazimierza Wierzyńskiego. 

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe