CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Spotkania autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej

  • 30.04.2018, 13:44 (aktualizacja 30.04.2018 18:45)
  • Artur Sitarski
Spotkania autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Podziel się:
Oceń:
"Tydzień Bibliotek" to program promocji czytelnictwa, który w tym roku odbywa s pod hasłem: „(Do)Wolność Czytania”.

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

W ramach "Tygodnia Bibliotek"  Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim organizuje dwa spotkania autorskie.

Pierwsze odbędzie się 9 maja o godz. 17 w czytelni głównej przy ul. Wardyńskiego 26. Gościem będzie autorka książek zaliczanych do literatury kobiecej, Agnieszka Walczak-Chojecka.

Drugie spotkanie zaplanowano na 12 maja, także na godz. 17. Tym razem to czytelnicy literatury fantasy będą mieli okazję spotkać się z jednym z najpopularniejszych pisarzy tego gatunku, Jackiem Piekarą.

Artur Sitarski
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe