CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Szkoły ponadgimnazjalne zakończyły rok szkolny 2017/18

  • 27.04.2018, 15:21 (aktualizacja 29.04.2018 09:32)
  • Artur Sitarski
zakonczeniie_maturzystow_news.mp4
Podziel się:
Oceń:

Emocje, wiele wspomnień a nawet żal, że to już koniec. Coś się jednak kończy bo coś nowego się zacznie. Dziś uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych uroczyście zakończyli rok szkolny 2017/18.  
Zakończenie nauki w szkole średniej to taki moment w którym pada pytanie: "Co dalej?" Czy uczniowie odnajdą się w dorosłym życiu, czy podołają trudnym, skomplikowanym sytuacjom. Te pytania stawia sobie młodzież i pedagodzy. Dziś absolwenci zgonie podkreślają, że szkoda im odchodzić ze szkoły bo zostawiają tu znajomych, przyjaciół i nauczycieli z którymi bardzo się zżyli.

Życie szkolne to lepsze i gorsze chwile, które kształtują charakter i zmuszają do dokonywania lepszych lub gorszych wyborów. To jeden z etapów dążenia do celu, satysfakcji a wielu wypadkach sukcesów. Teraz przed absolwentami szkół średnich najważniejszy egzamin - egzamin dojrzałości. Po świątecznym majowym odpoczynku, już 4 maja absolwenci przystąpią do egzaminu z języka polskiego. Tegoroczne matury potrwają do 25 maja. 

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe