BODZECHÓW: Pożar domu jednorodzinnego

  • 26.04.2018, 09:54 (aktualizacja 22.05.2018, 15:33)
  • Judyta Szczerbińska
BODZECHÓW: Pożar domu jednorodzinnego

Podziel się:

Oceń:

W sobotę 21 kwietnia w godzinach popołudniowych doszło do pożaru poddasza w domu jednorodzinnym w miejscowości Chmielów, w gminie Bodzechów. W akcji gaśniczej brało udział 19 strażaków i 5 samochodów ratowniczo-gaśniczych. W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

Działania gaśnicze trwały prawie 2 godziny. Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażaków stwierdzono duże zadymienie wokół dachu budynku mieszkalnego. Drzwi wejściowe do budynku były zamknięte, a domownicy znajdowali się poza posesją. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu energii elektrycznej, ugaszeniu pożaru oraz przeszukaniu budynku i oddymienia pomieszczeń.

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe