×

Triumf Józefa Różalskiego w I Mistrzostwach Łodzi w Pływaniu Masters

  • 25.04.2018, 15:29 (aktualizacja 25.04.2018 21:24)
  • Judyta Szczerbińska
Triumf Józefa Różalskiego w I Mistrzostwach Łodzi w Pływaniu Masters
Podziel się:
Oceń:
W dniach 21- 22 kwietnia Ostrowiecki Masters Józef Różalski startował w I Mistrzostwach Łodzi w Pływaniu Masters. Zawody zorganizowano na najnowocześniejszym obiekcie sportów wodnych w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej i wzięło w nich udział ponad dwustu zawodników z Polski, Rosji i Niemiec.

W pierwszym bloku startowym Józef Różalski wystartował na 50 m stylem dowolnym  i na 200 m stylem zmiennym, zajmując dwa pierwsze miejsca. W niedzielnym bloku ostrowiecki masters osiągnął następujące rezultaty: na 50m stylem motylkowym - pierwsze miejsce i na 200 m stylem dowolnym - drugie miejsce.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Start w tych zawodach to pierwszy sprawdzian w moich przygotowaniach do Mistrzostw Świata w Sportowym Ratownictwie Wodnym w Australii, które odbędą się w dniach 7-20 listopada 2018r.

- mówi Józef Różalski.

Z wyników uzyskanych w Łodzi jestem zadowolony, gdyż są lepsze od tych, które uzyskiwałem w 2016r. na Mistrzostwach Świata w Holandii, podczas których zdobyłem trzy srebrne i jeden złoty medal oraz pobiłem rekord świata. W Australii powinno być podobnie, albo i jeszcze lepiej. Do zawodów przygotowuje mnie trener odnowy biologicznej i rehabilitacji dr n. med. Marek Wiecheć i ta współpraca przynosi doskonałe rezultaty. Przed Mistrzostwami Świata wystartuję w czterech imprezach kontrolnych, w tym w Mistrzostwach Polski w Poznaniu w dniach 15-17 czerwca 

-dodaje  Ostrowiecki Masters.

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe