CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Obrońca zwierząt w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • 17.04.2018, 13:31 (aktualizacja 09.05.2018 21:05)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Obrońca zwierząt w Ostrowcu Świętokrzyskim
Podziel się:
Oceń:

Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim dla uczniów ostrowieckich szkół zorganizowało spotkanie autorskie z Tomem Justyniarskim.

Tomasz Justyniarski to autor wielu książek dla dzieci napisał m.in. "Psie troski" - książka wygrała konkurs i zajęła pierwsze miejsce w „TOP 10” Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jego pozycje są polecane przez psychologów jako obowiązkowe w procesie dobrego wychowania najmłodszych. 

W Ostrowcu Świętokrzyskim na szczęście Tomasz Justyniarski spotkał się z ogromną liczbą miłośników zwierząt.

I jak się okazuje większość z dzieci ma, aż kilka zwierząt, które kochają bezgranicznie.

W lekcjach miłości do zwierząt prowadzonych przez Tomasza Justyniarskiego uczestniczyło już ponad 200 tysięcy dzieci z całej Polski. 

Jednym z marzeń Tomasza Justyniarskiego jest dojście do takiej sytuacji, gdzie schroniska nie będą już zwierzętom potrzebne. Sam uratował już około tysiąca różnych stworzeń, jest też pomysłodawcą pierwszego w Polsce i w Europie Okna Życia dla Zwierząt.


 

Karolina Kamińska-Nowak
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe