Pobiegli dla Olesia

  • 15.04.2018, 14:26 (aktualizacja 16.04.2018 20:43)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
bieg_oless_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Podczas biegów zebrano dla małego Olesia 6206 zł.

Bieg charytatywny dla Olesia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin zorganizowało  Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy OstroBiec

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

Około 300 biegaczy ze Starachowic, Skaryszewa, Iłży, Obrazowa a przede wszystkim z Ostrowca stanęło na starcie biegu.Uczestnicy mieli do wyboru 2 dystanse.  O godzinie 11.30 rozpoczął  się "Bieg Wspólny", w którym do pokonania był  1 kilometr wokół zbiornika wodnego. Natomiast  o godz. 12 00. rozpoczął się bieg na 5 kilometrów wokół stawów, a następnie  duktami leśnymi. Na mecie na  wszystkich uczestników uczestników  czekały medale.

Opłata startowa w całości zostanie przekazana na ratowanie zdrowia i życia 5- letniego Olesia. Chłopiec cierpi na rzadką chorobę mózgu MOYAMOYA, operacja, która może mu pomóc kosztuje 450 tysięcy złotych. Podjęli się jej lekarze ze Szwajcarii.

Przypomnijmy, że Ostrowiec zorganizował juz kilka tygodni temu dla Olesia koncert charytatywny. Dzięki hojności uczestników wydarzenia udało się wtedy zebrać  ponad 12 tysięcy złotych. To mała cegiełka, ale da szansę Olesiowi na walkę z ciężką chorobą. Kolejną cegiełkę dołożyli dziś uczestnicy biegu.

Relacja z biegów wkrótce na antenie Lokalna.TV

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Zdjęcia (67)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe