WESOŁYCH ŚWIĄT
WESOŁYCH ŚWIĄT
WESOŁYCH ŚWIĄT

Michał Choina z CKZiU szachowym królem

  • 13.04.2018, 08:17 (aktualizacja 26.04.2018 15:02)
  • Judyta Szczerbińska
Michał Choina z CKZiU szachowym królem
Podziel się:
Oceń:
Szachowy Turniej o Puchar Starosty Powiatu Ostrowieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych został rozegrany po raz ósmy 10 kwietnia w świetlicy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.  W turnieju wzięło udział 37 zawodników z 7 szkół ponadgimnazjalnych, którzy rozgrywali swoje partie systemem szwajcarskim 7-rundowym tempem 10-minutowym. Sędzią głównym zawodów był pan Jarosław Choina. 

Zwycięzcą Szachowego Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Ostrowieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w klasyfikacji indywidualnej po raz kolejny został  uczeń Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Michał Choina, drugie miejsce zdobył Krzysztof Cieślik z LO nr II, zaś na trzecim miejscu znalazł się uczeń LO nr III Albert Śliwka.

Wyniki w kategorii drużynowej:

I miejsce LO nr I - Krzysztof Cieślik, Jakub Grudniewski, Kinga Grudniewska, Dawid Nowak op. M. Bocheński  

II miejsce ZS nr 3 - Krzysztof Dziewirz, Michał Przysucha, Norbert Siewierski, op. I. Paluch

III miejsce LO nr III  – Albert Śliwka, Wiktor Czaja, Patryk Bombiński, op. B. Bocheńska 

IV miejsce  CKZiU  - Michał Choina, Dawid Jesionek, Patryk Kaczmarski, op. D.  Żak, E. Skowron.

Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Marcina Sitarza puchary i dyplomy, a zawodnicy w klasyfikacji indywidualnej dyplomy i nagrody książkowe. 
 

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe