×

Wielkie serca uczniów Staszica

  • 11.04.2018, 10:15 (aktualizacja 11.04.2018 21:13)
  • Bartek Gębusia
Wielkie serca uczniów Staszica
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizowali zbiórkę karmy dla bezdomnych zwirząt

Problem bezdomności zwierząt na świecie nasila się. W Polsce jest ponad 100 tysięcy bezdomnych zwierząt, które często nie mają szans na przeżycie. Na szczęście jest wiele organizacji, stowarzyszeń, ludzi o wielkim sercu, którzy niosą pomoc. Wśród nich są uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Stanisława Staszica. "Na cztery łapy" tak nazywa się ta niezwykła grupa młodych, empatycznych, chętnych do niesienia pomocy uczniów ostrowieckiego "Staszica" podczas swojej akcji zebrali ponad 120 kg karmy dla bezdomnych psów i kotów z Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Animals". Dyrekcja szkoły docenia pracę uczniów i nagradza takie inicjatywy. 

Bezdomnym psiakom z ostrowieckiego "Animalsu" można pomóc również w inny sposób. 21 kwietnia w hotelu Accademia zorganizowane zostanie wydarzenie "Taneczna zabawa – dobra sprawa” którego głównym zadaniem, oprócz znakomitej zabawy, jest zbiórka funduszy i karmy na rzecz bezdomnych zwierząt z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe