#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie

Józef Grochala - kapłan i wykładowca

  • 11.04.2018, 09:30 (aktualizacja 14.04.2018 10:53)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Józef Grochala - kapłan i wykładowca
Podziel się:
Oceń:
14 kwietnia odbędą się uroczystości jubileuszowe 30-lecia święceń kapłańskich oraz 20-lecia pracy naukowej ks. kan. dr. Józefa Grochali, proboszcza parafii p/w NSJ w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Organizatorem uroczystości jubileuszowych ks. kan. dr. Józefa Grochali jest Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świetokrzyskim, w której ks. dr Grochala pracuje na stanowisku starszego wykładowcy.

Na program uroczystości składają się: msza św. w kościele p/w św. Kazimierza w os. Pułanki (godz.9:30-10:30) oraz seminarium "Wychowanie - rola rodziny i Kościoła" w auli II WSBiP (godz. 11:00-13:30). W seminarium wezmą udział przyjaciele i znajomi księdza Józefa: ks. prof. dr hab. Jan Śledzianowski, ks.dr hab. Stefan Radziszewski, dr Paweł Gotowiecki, dr Anna Zybura, dr Jakub Żak, dr Przemysław Furgacz, nadkom. Dariusz Loranty.

 

Przez organizację uroczystości jubileuszowych chcemy uhonorować osobę ks. Józefa, zasłużonego kapłana, blisko związanego z ostrowieckim środowiskiem akademickim naukowca, ale przede wszystkim szlachetnego, otwartego na bliźnich i niezwykle serdecznego człowieka.

- mówi dr Paweł Gotowiecki, dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych WSBiP -

 

W uroczystościach wezmą udział wykładowcy i studenci WSBiP, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, uczniowie ostrowieckich szkół, a także

parafianie ks. Józefa Grochali.

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe