×

Taneczna pomoc dla bezdomniaczków

  • 11.04.2018, 08:40 (aktualizacja 11.04.2018 10:50)
  • Judyta Szczerbińska
Taneczna pomoc dla bezdomniaczków
Podziel się:
Oceń:
"Taneczna zabawa – dobra sprawa” to pierwsza impreza taneczna organizowana w Holetu Accademia, której głównym zadaniem, oprócz znakomitej zabawy, jest zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego. 

Hotel przekaże na rzecz zwierzaków część dochodu uzyskanego ze sprzedaży biletów. W trakcie imprezy prowadzone będą licytacje, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz zwierząt. Zebrane środki pieniężne, artykuły i karma dla zwierząt trafią do Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ,,Animals”. Jest to organizacja non profit, której działania skupią się na szeroko pojętej pomocy zwierzętom bezdomnym i pokrzywdzonym przez los. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Patronat nad wydarzeniem objęła redakcja Lokalna.TV. W trakcie imprezy realizowany będzie program "Podaj łapę", dzięki któremu udało się znaleźć dom dla wielu ostrowieckich bezdomniaczków.

Wszystkich, którzy lubią dobra zabawę oraz nie jest im obojętny los zwierząt zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie, która odbędzie się w sobotę 21 kwietnia o godz. 19:00 w Hotelu Accademia.

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe