×

Amerykański naukowiec o etyce w biznesie

  • 10.04.2018, 12:23 (aktualizacja 10.04.2018 23:56)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Amerykański naukowiec o etyce w biznesie
Podziel się:
Oceń:
Etyce biznesu poświęcony był wykład profesora Zabihollaha Rezaee, który w sobotę odbył się w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Profesor Zabihollaha Rezaee, z pochodzenie Irańczyk, jest naukowcem związanym z Uniwersytetem w Memphis w stanie Tenesee.  Wygłoszony dla studentów WSBiP wykład poświęcony był najważniejszym elementom prowadzenia biznesu.  Zabihollah Rezaee jest specjalistą w zakresie księgowości, sprawozdawczości finansowej i etyki w biznesie, o dużym doświadczeniu oraz dorobku naukowym. Przez dwa lata prof. Rezaee zasiadał w amerykańskiej Stałej Grupie Doradczej Rady Nadzoru nad Rachunkowością Spółek Publicznych. Wykłady poświęcone etyce biznesu prowadzi w Europie, Azji czy Ameryce Południowej.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Współpraca Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości z Uniwersytetem w Memphis opiera się na osobistych relacjach doktora Przemysława Furgacza, kierownika Katedry Ekonomi, który podczas międzynarodowej konferencji osobiście zaprosił naukowców ze Stanów do Ostrowca.
W planach uczelni jest nawiązanie współpracy instytucjonalnej między obiema uczelniami.

 

R E K L A M A

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe