×

"MARLENA" - Recital Izabelli Bukowskiej - Chądzyńskiej

  • 10.04.2018, 09:51 (aktualizacja 14.04.2018 10:53)
  • Judyta Szczerbińska
"MARLENA" - Recital Izabelli Bukowskiej - Chądzyńskiej
Podziel się:
Oceń:
W czwartek 12 kwietnia, o godz. 17:00, na scenie sali teatralnej Osiedlowego Domu Społecznego „Malwa”, w Ostrowcu Świętokrzyskim widzowie będą mogli zobaczyć spektakl „Marlena”, zaprezentowany w ramach I Festiwalu Sztuki Teatralnej „Trzy Twarze Teatru”. 

W roli Marleny: Izabella Bukowska – Chądzyńska, obdarzona pięknym głosem aktorka Teatru Polskiego w Warszawie. Artystce na scenie partneruje Adam Biedrzycki.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Marlena Dietrich - diva XX-wiecznej sceny i estrady. Swoją charyzmą zaczarowała publiczność nie tylko w swojej epoce. Artystka znana na całym świecie, pozostała do końca swego długiego życia tajemnicą. Kochały ją tłumy mężczyzn, a kogo kochała Marlena? Na to i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź w spektaklu.

Usłyszą Państwo największe przeboje Marleny Dietrich „Lolę”, „Lili Marlene”, „Ja jestem tylko po to…”, „La vie en rose”, „Gdzie są chłopcy z tamtych lat” i wiele innych, także tych mniej znanych.
Bilety w cenie 35 zł, dostępne w ODS Malwa

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe