×

PIŃCZÓW: Policja i motocykliści we wspólnej akcji

  • 9.04.2018, 13:22 (aktualizacja 09.04.2018 14:11)
  • Judyta Szczerbińska
PIŃCZÓW: Policja i motocykliści we wspólnej akcji
Podziel się:
Oceń:
W sobotę 8 kwietnia, w ogólnopolskiej akcji promującej bezpieczeństwo kierujących jednośladami pod nazwą „Bezpieczeństwo na drodze – uwaga motocykliści” wzięli udział wspólnie pińczowska drogówki z przedstawicielami stowarzyszenia Klub Motocyklowego Brave Dogs Polska Chapter Pińczów. Akcja ma charakter cykliczny i prowadzona jest co roku wczesną wiosną, wraz z rozpoczęciem sezonu motocyklowego.

W minioną  sobotę policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie wspólnie z motocyklistami, przeprowadzili akcję promującą bezpieczeństwo kierujących jednośladami. W trakcie kontroli drogowych, wręczali kierującym naklejki z hasłem PATRZ W LUSTERKA – MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE.  Napis umiejscowiony na tylnej szybie samochodu ma przypominać kierującym samochodami o motocyklistach. Poruszanie się motocyklem nie jest tak bezpieczne jak jazda autem, dlatego widząc jadącego jednośladem, należy zachować ostrożność. Kierujący motorem jest takim samym pełnoprawnym użytkownikiem dróg.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe