×

Ruszyły zapisy do VI MosirGutwinRun 2018

  • 9.04.2018, 09:16 (aktualizacja 13.04.2018 13:42)
  • Judyta Szczerbińska
Ruszyły zapisy do VI MosirGutwinRun 2018
Podziel się:
Oceń:
Rozpoczął się proces rejestracji uczestników pierwszej rundy cyklu biegów „VI MosirGutwinRun 2018 – Półmaraton i Maraton na raty”, która odbędzie się 6 maja. Zapisy dostępne na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl 

Formuła imprezy bezzmiennie będzie składać się z sześciu rund. Podczas każdej z nich będzie można wziąć udział w rywalizacji na dwóch dystansach: ok. 5km lub ok. 10km. Udział w czterech biegach pozwoli na symboliczne zaliczenie półmaratonu lub maratonu. Ich skompletowanie tradycyjnie będzie warunkiem sklasyfikowania uczestników imprezy w końcowych tabelach. Biorąc udział w większej ilości rund, można zwiększyć swoją szansę na wyższą pozycję w końcowym zestawieniu wyników, gdyż wynik będzie składał się z sumy czterech najlepszych startów. 
Tradycyjnie podczas każdej rundy organizowane będę też biegi dla dzieci i młodzieży do lat 13, na dystansach dostosowanych do wieku uczestników.
Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, patronat nad cyklem objęli: prezydent miasta Jarosław Górczyński, Nadleśnictwo oraz Fundacja Wychowanie przez Sport.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Terminy VI MosirGutwinRun2018:
1. runda - 6 maja
2. runda - 3 czerwca
3. runda - 1 lipca
4. runda - 26 sierpnia
5. runda - 23 września
6. runda - 28 października
 

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe